Peoplise | Preboarding & Onboarding

Preboarding &
Onboarding

Harmonise’in dijitalleştirilmiş preboarding ve onboarding süreçleri ile çalışanlarınızın ilk iş gününden önce onlarla etkileşime geçin.

Preboarding süreçleriniz ile çalışanlarınızda ilk izlenimi oluşturun ve fark yaratın.
Demo Talep Edin

1. Şirket Kültürünü Tanıtın

Şirketin vizyonu, değerlerini ve çalışma prensiplerini erkenden tanıtın. Liderlerden hoş geldin mesajları, öğretici videolar, marka ve ürün portföyü ve bir çok kritik bilgiyi kolaylıkla paylaşabilir, quizler, anketlerle pekiştirme yapabilirsiniz. Çalışma kültürüne erken uyumu şansa bırakmayın.

2. Erken Bağlılık Yaratın

Yeteneklerinizin gerçek potansiyellerine ulaşmasını hızlandırmak ve bağlılıklarını erkenden sağlamak için süreçlerinizi en ince noktasına kadar tasarlayıp, uygulamaya geçirin. Yönetici görüşmeleri, buddy görevleri, zengin içerikli ekip etkileşimleri ve daha bir çok farklı adımla, işe başlamayı markaya bağlanmaya çevirin.

3. Akıllı Otomasyon ile Takip Edin

Çalışana, bölümlere ve yöneticilere verdiğiniz tüm görevleri akıllı raporlama ve filtereleme panellerinden takip edin. İşlerin tıkır tıkır işlediğinden emin olun, geciken görevlerden anında haberdar olun.

4. Etkili, Basit, İlgi Çekici

Harmonise platformunda görev atadığınız herkese basit, kullanım dostu ve markanızı ön plana çıkaran etkileyici bir panel sunuyoruz. Görevlerini yaparken, bilgileniyor, tüm içeriklerine kolayca ulaşabiliyorlar.

HAZIR MISINIZ?
Dijitalleşme için ilk adımınızı atın
Demo Talep Edin