Peoplise | İşe Alım Çözümleri

Dijital İşe Alım

Analyse tüm işe alım süreçlerini dijitalleştirerek esnek süreçler oluşturabilmeyi sağlar. Kolay başvuru özelliği sayesinde daha çok aday çeker ve aday deneyimini arttırır. %100 dijital ve entegre işe alım çözümü ile verimlilik kazanın.

Analyse ile neler yapabilirsiniz?

  • Analyse işe alım süreçlerini dijitalleştirerek aday deneyimini iyileştirmenin en iyi yoludur.
  • Tamamen esnek süreç kurulumu ile süreçlerinizi benzersiz kılın. Otomatik eleme özelliği sayesinde kriterlerinizi belirleyerek manuel işlerle zaman kaybetmeye son verin.
  • Otomatik oluşan içeriği zengin başvuru sayfaları sayesinde işveren markanızı öne çıkararak kolay başvuru yapılabilen başvuru sayfaları oluşturun.
  • Açık ilanlarınızın tümüne erişilebilecek kariyer sayfalarını oluşturun.
  • Otomatik hesaplanan fit skor sayesinde pozisyona uygunluğu en yüksek adaylara Analyse sayesinde kolayca erişin.
Demo Talep Edin
analyse

Neden Analyse?

Analyse süreçleri otomatikleştirerek zaman kazandırır, doğru veriler ile doğru karar almanızı kolaylaştırır.

3 kat

Daha hızlı süreç

400+

Entegre Test ve Envanterler

3,5 Ay

ROI

Aday takip sisteminden fazlası

Entegre ve mobil uyumlu sistem sayesinde aday deneyimini tek bir platformdan yönetin ve işe alım süreçlerini Analyse ile uçtan uca dijitalleştirin.

Analyse'i keşfedin !

Sayılarla Analyse

1 milyon

Aday

500 bin

Test Gönderimi

350 bin

Video Mülakat

100 bin

Online Mülakat

Müşteri Yorumları

Sık Sorulan Sorular

Hayır, Analyse'ı kullanmak için herhangi bir kurulum gerekmemektedir. Analyse bulut tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yazılım veya donanım kurulumu gerektirmez.

Hizmet Satınalma Sözleşmesini karşılıklı olarak imzaladıktan sonra hesabınız sizlerin göndereceği hesap adı, url bilgisi, dil seçeneği ve logo ile aynı gün açılır. Sizlere tanımlanan veya sistemden tanımladığınız e-posta adresi ve şifresiyle kullanıcı girişi yaparak internet erişimi olan herhangi bir yerden hesabınıza erişim sağlayabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bulut yazılım hizmeti (SaaS) bulut sağlayıcıları bulutta uygulama yazılımını yüklemeyi ve işletmeyi yapar, bulut kullanıcıları bulut hizmeti alanlardan yazılıma erişirler. Peoplise'da bulut tabanlı bir yazılım hizmeti sunar. Bilgisayarınıza herhangi bir program indirmenize gerek kalmadan, sadece tarayıcı üzerinde çalıştırabilirsiniz.

Analyse üzerinde tuttuğunuz bilgiler fiziksel koşullardan etkilenmeyen Microsoft Azure sunucularında tutulur ve belirli aralıklarla yedeklenir. Hesabınıza ve hesabınızda yer alan bilgilere internet bağlantısı olan herhangi bir yerden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Analyse, iş ilanlarının paylaşıldığı bir kariyer sitesi değildir fakat kullanıcılarımızın oluşturmuş oldukları mikro siteler üzerinden başvurular yapabilir ve aradığınız işi bulabilirsiniz.

Analyse'ı kullanan bütün müşterilerimizin açık ilanlarının yer aldığı bir web sitesi bulunmamaktadır fakat bu ilanlara sosyal medyada veya firmaların kendi kariyer siteleri ve sayfalarında denk gelebilirsiniz. Facebook, Instagram ve LinkedIn'de Peoplise ile hazırlanmış mikro siteler görebilir ve size uygun ilanlara başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Analyse hizmetleri normalde yıllık satın alınarak kullanılabilir. MT, staj veya diğer toplu işe alım yapacağınız pozisyonlarınız için tahmini kullanım miktarınıza göre yazılım hizmetlerimizi dört aylık Yazılım Hizmet Sözleşmesi'ni imzalayarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcı ekranlarını sistem kullanıcısı olarak Türkçe ve İngilizce dillerinde kullanabilirsiniz. Aday ekranlarında 15 farklı dil seçeneği ile daha çok adaya erişebilirsiniz.

HAZIR MISINIZ?
Dijitalleşme için ilk adımınızı atın
Demo Talep Edin